MAYTONI Vestavné svítidlo Dip 3000K 15W 50d DL118-15W-3K-W
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL118-15W-3K-W EAN: 4099776200369 Značka: MAYTONI
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Vestavné stropní světlo MAYTONI Dip 3000K 15W, bílá
Kód / označení výrobce: DL118-15W-3K-W
Doporučené použití
Světlo je vhodné jako hlavní osvětlení místnosti, zejména pro menší až středně velké prostory.
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Vestavné stropní světlo
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Světelný tok: 1620 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Úhel vyzařování: 50°
  • Příkon: 15 W
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Průměr: 76 mm
  • Výška: 113 mm
  • Průměr montážního otvoru: 70 mm
  • Montáž: zapuštěná do stropu
FAQ
  • Jaký je průměr montážního otvoru? Pro instalaci je potřeba otvor o průměru 70 mm.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 330 g
Kolekce : Dip
Materiál : hliník
Montážní hloubka : 84 mm
Montážní otvor : 70 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 76 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1620 lm
Teplota barvy : 3000 K
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 113 mm