MAYTONI Vestavné svítidlo Dip 3000K 10W 50d DL115-10W-3K-W
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL115-10W-3K-W EAN: 4099776200314 Značka: MAYTONI
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Vestavné stropní světlo MAYTONI Dip 3000K 10W, bílé
Kód / označení výrobce: DL115-10W-3K-W
Design a charakter produktu
Světlo má kulatý tvar a je vyrobeno z hliníku v bílé barvě. Minimalistická konstrukce umožňuje nenápadné začlenění do stropu. Povrch je matný, což působí elegantně a neruší vzhled interiéru. Montáž je určena do kruhového otvoru o průměru 60 mm.
Použití v praxi
Doporučené použití
Světlo je vhodné spíše pro menší místnosti, kde poskytne dostatečné hlavní osvětlení.
Orientační velikost osvětleného prostoru
Technické vlastnosti
  • Vestavné stropní světlo
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Světelný tok: 1170 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Výkon: 10 W
  • Úhel vyzařování: 50°
  • Stupeň krytí: IP20
  • Průměr: 66 mm
  • Průměr montážního otvoru: 60 mm
  • Montáž: zapuštěná
  • Napětí: AC 220–240 V
FAQ
  • Lze světlo stmívat? Tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 240 g
Kolekce : Dip
Materiál : hliník
Montážní hloubka : 84 mm
Montážní otvor : 60 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 66 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1170 lm
Teplota barvy : 3000 K
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 82 mm