MAYTONI Vestavné svítidlo Dip 3000K 10W 50d DL119-10W-3K-TRS-W
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL119-10W-3K-TRS-W EAN: 4099776200383 Značka: MAYTONI
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Vestavné stropní světlo MAYTONI Dip 3000K 10W, bílé
Kód / označení výrobce: DL119-10W-3K-TRS-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
Technické vlastnosti
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Světelný tok: 1150 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Výkon: 10 W
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Úhel vyzařování: 50°
  • Krytí: IP20
  • Průměr: 92 mm
  • Výška: 82 mm
  • Průměr montážního otvoru: 58 mm
  • Montáž: zapuštěná do stropu (pro sádrokarton)
  • Životnost: 30 000 h
  • Energetická třída: G
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je světlo vhodné do koupelny? – Ne, krytí IP20 je určeno pouze pro suché vnitřní prostory.
  • Lze světlo stmívat? – Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : bílá
Funkce : bezrámečkové
Hmotnost : 230 g
Kolekce : Dip
Materiál : hliník
Montážní hloubka : 84 mm
Montážní otvor : 58 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 92 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1150 lm
Teplota barvy : 3000 K
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 82 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : II
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz