MAYTONI Vestavné svítidlo Dip 2700K 15W 50d DL122-15W-2.7K-TRS-B
Může být u Vás 22. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL122-15W-2.7K-TRS-B EAN: 4099776178002 Značka: MAYTONI
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Vestavné stropní světlo MAYTONI Dip 2700K 15W, černé
Kód / označení výrobce: DL122-15W-2.7K-TRS-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
Technické vlastnosti
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 1480 lm
  • Teplota chromatičnosti: 2700 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 50°
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Stupeň krytí: IP20
  • Průměr: 103 mm
  • Výška: 113 mm
  • Průměr montážního otvoru: 68 mm
  • Montáž: zapuštěná do podhledu
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Není stmívatelné
  • Životnost: 30 000 h
FAQ
  • Lze světlo stmívat? Tento model není stmívatelný, poskytuje stálou intenzitu světla.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Funkce : bezrámečkové
Hmotnost : 260 g
Kolekce : Dip
Materiál : hliník
Montážní hloubka : 115 mm
Montážní otvor : 68 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 103 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1480 lm
Teplota barvy : 2700 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 113 mm