MAYTONI Vestavné svítidlo Dip 3000K 10W 50d DL115-10W-3K-B
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL115-10W-3K-B EAN: 4099776200291 Značka: MAYTONI
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Vestavné stropní světlo MAYTONI Dip 3000K 10W černé
Vestavné stropní světlo MAYTONI Dip je určeno pro moderní interiéry, kde je kladen důraz na čistý vzhled a kvalitní osvětlení. Nabízí příjemné teplé bílé světlo (3000 K) s vysokým podáním barev (CRI 90), což zajišťuje přirozené osvětlení prostoru. Díky světelnému toku 1120 lm je vhodné pro hlavní nebo doplňkové osvětlení menších místností, chodeb či komerčních prostor. Výhodou je úsporný provoz s výkonem 10 W a dlouhá životnost.
Kód / označení výrobce: DL115-10W-3K-B
Doporučené použití
Světlo je vhodné spíše pro menší místnosti, kde poskytne dostatek světla pro každodenní provoz.
Orientační velikost osvětleného prostoru
Technické vlastnosti
  • Vestavné stropní světlo
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Výkon: 10 W
  • Světelný tok: 1120 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Průměr: 66 mm
  • Výška: 82 mm
  • Průměr montážního otvoru: 60 mm
  • Montáž: zapuštěná
FAQ
  • Lze světlo stmívat? – Ne, toto svítidlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 220 g
Kolekce : Dip
Materiál : hliník
Montážní hloubka : 84 mm
Montážní otvor : 60 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 66 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1120 lm
Teplota barvy : 3000 K
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 82 mm