MAYTONI Vestavné svítidlo Dip 2700K 10W 50d DL115-10W-2.7K-W
Může být u Vás 22. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL115-10W-2.7K-W EAN: 4099776177715 Značka: MAYTONI
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Vestavné stropní světlo MAYTONI Dip 2700K 10W, bílá
Kód / označení výrobce: DL115-10W-2.7K-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
Technické vlastnosti
  • Montáž: vestavná (do stropu)
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Světelný tok: 1130 lm
  • Teplota chromatičnosti: 2700 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 50°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Příkon: 10 W
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Průměr: 66 mm
  • Výška: 82 mm
  • Průměr montážního otvoru: 60 mm
  • Životnost: 30 000 h
  • Energetická třída: G
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Lze toto světlo stmívat? Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 240 g
Kolekce : Dip
Materiál : hliník
Montážní hloubka : 84 mm
Montážní otvor : 60 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 66 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1130 lm
Teplota barvy : 2700 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 82 mm