| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 8,47 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 8,29 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 20 ks sleva 10% | Cena po slevě 8,02 EUR bez DPH / ks |
Provedení : sada adaptéru , Jmenovitý proud (A) : 1,5 , Váha (kg) : 0,13 , Typ balení : 100 , Rozměr balení : 350x250x180 mm , Výstupní napětí : , Počet LED : , Výstupní výkon (W) : 18 , Stupeň ochrany krytí (IP) : IP20 , Stupeň ochrany krytí (IP) : IP67 , Délka (mm) : , Šířka (mm) : 157 , Pouzdro : hliník , Výška (mm) : 27 , Jmenovité napětí (V) : 12 , Typ stmívání : bez , Vhodné pro použití venku : Ne , Jmenovitá frekvence (Hz) : , Min. odběrové množství : 1 ks
| Délka : | 157 mm |
| Materiál : | hliník |
| Napětí / napájení : | 220-240V (12V DC) |
| Celkový příkon max. : | 18 W |
| Proud : | 1500 mA |
| Šířka : | 27 mm |
| Stupeň krytí : | IP67 |
| Tvar / motiv : | hranatý |
| Určení : | napájení konstantní napětí |
| Výška : | 21 mm |
| Zdroj světla součástí : | ne |
| Značka : | SCHMACHTL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: