| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 251,20 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 246 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 20 ks sleva 10% | Cena po slevě 238 Kč bez DPH / ks |
Provedení : sada adaptéru , Jmenovitý proud (A) : 1,25 , Váha (kg) : 0,15 , Typ balení : 100 , Rozměr balení : 420x235x335 mm , Výstupní napětí : , Počet LED : , Výstupní výkon (W) : 15 , Stupeň ochrany krytí (IP) : IP20 , Délka (mm) : , Šířka (mm) : 84 , Pouzdro : hliník , Výška (mm) : 58 , Jmenovité napětí (V) : 12 , Typ stmívání : bez , Vhodné pro použití venku : Ne , Jmenovitá frekvence (Hz) : , Min. odběrové množství : 1 ks
| Délka : | 84 mm |
| Materiál : | hliník |
| Napětí / napájení : | 220-240V (12V DC) |
| Patice : | svorkovnice |
| Celkový příkon max. : | 15 W |
| Proud : | 1250 mA |
| Šířka : | 58 mm |
| Stupeň krytí : | IP20 |
| Tvar / motiv : | hranatý |
| Určení : | napájení konstantní napětí |
| Výška : | 38 mm |
| Zdroj světla součástí : | ne |
| Značka : | SCHMACHTL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: