| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 577,20 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 565,30 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 553,40 Kč bez DPH / ks |
Provedení : sada adaptéru , Jmenovitý proud (A) : 8,3 , Váha (kg) : 1,0 , Typ balení : 10 , Rozměr balení : 400x280x250 mm , Výstupní napětí : , Počet LED : , Výstupní výkon (W) : 100 , Stupeň ochrany krytí (IP) : IP20 , Stupeň ochrany krytí (IP) : IP67 , Délka (mm) : , Šířka (mm) : 204 , Pouzdro : hliník , Výška (mm) : 70 , Jmenovité napětí (V) : 12 , Typ stmívání : bez , Vhodné pro použití venku : Ne , Jmenovitá frekvence (Hz) : , Min. odběrové množství : 1 ks
| Barva : | hliník |
| Délka : | 204 mm |
| Materiál : | hliník |
| Napětí / napájení : | 220-240V (12V DC) |
| Celkový příkon max. : | 100 W |
| Proud : | 8300 mA |
| Šířka : | 70 mm |
| Stupeň krytí : | IP67 |
| Tvar / motiv : | hranatý |
| Určení : | napájení konstantní napětí |
| Výška : | 75 mm |
| Zdroj světla součástí : | ne |
| Značka : | SCHMACHTL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: