MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS S C051CL-U-2B
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C051CL-U-2B EAN: 4099776023555 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Dvojité stropní bodové světlo MAYTONI FOCUS S, černé, GU10
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS S C051CL-U-2B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Počet světelných zdrojů: 2 x GU10 (není součástí balení)
  • Maximální výkon: 2 x 10 W
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: délka 344 mm, šířka 60 mm, výška 120 mm
  • Montáž: přisazená (na strop)
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Třída ochrany: II
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Lze do svítidla použít LED žárovky? – Ano, svítidlo je kompatibilní s LED žárovkami s paticí GU10 do maximálního výkonu 10 W na jednu hlavici.
  • Je možné světlo stmívat? – Ne, toto svítidlo není určeno pro stmívání.
Technické parametry
Barva : černá
Délka : 344 mm
Hmotnost : 650 g
Kolekce : FOCUS S
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 2
Celkový příkon max. : 20 W
Šířka : 60 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Tvar / motiv : kulatý / válec
Výška : 120 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : PAR16
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
ACA Lighting Prim nástěnné svítidlo FMB51491
Může být u Vás 28. 5.
EGLO Stropní svítidlo MANDERLINE 39924
Může být u Vás 27. 5.
GLOBO KIDDY 40607 Stropní svítidlo
Může být u Vás 28. 5.
MAYTONI Nástěnné svítidlo Rond C066WL-01B
Může být u Vás 21. 5.
OSRAM HB4 9006 51W 12V P22d
OSRAM HB4 9006 51W 12V P22d
Skladem e-shop (2 ks)
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz