MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS S C052CL-01B
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C052CL-01B EAN: 4251110035789 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní bodové světlo MAYTONI FOCUS S černé
Kód / označení výrobce: MAYTONI Stropní svítidlo FOCUS S C052CL-01B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Přisazená montáž na strop
  • Patice GU10 (1x max. 10 W, žárovka není součástí)
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Průměr: 52 mm
  • Výška: 100 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Stupeň krytí: IP20 (pouze interiér)
  • Třída ochrany: II
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Jaký typ žárovky je vhodný do tohoto světla? – Svítidlo je určeno pro žárovky s paticí GU10 do maximálního výkonu 10 W.
Technické parametry
Barva : černá
Hmotnost : 289 g
Kolekce : FOCUS S
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 52 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : hotel, restaurace / moderní
Tvar / motiv : kulatý / válec
Výška : 100 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : PAR16
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
EGLO Stropní svítidlo PALERMO 2 95682
Může být u Vás 27. 5.
EGLO Svítidlo venkovní nástěnné 94102
Může být u Vás 27. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz