MAYTONI Nástěnné svítidlo FOCUS S C068WL-01W
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C068WL-01W EAN: 4251110087382 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Moderní nástěnné světlo MAYTONI FOCUS S bílé provedení
Kód / označení výrobce: MAYTONI FOCUS S C068WL-01W
Technické vlastnosti
  • Patice: GU10 (1x max. 10 W)
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Rozměry: výška 100 mm, šířka 52 mm, délka 68 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Stupeň krytí: IP20 (interiér)
  • Třída ochrany: II
  • Není stmívatelné
  • Životnost: 50 000 h
  • Hmotnost: 0,18 kg
FAQ
  • Lze použít LED žárovku v tomto svítidle? – Ano, svítidlo je kompatibilní s LED žárovkami s paticí GU10 do 10 W.
Technické parametry
Barva : bílá
Hmotnost : 190 g
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 52 mm
Tvar / motiv : kulatý / válec
Výška : 100 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz