MAYTONI Nástěnné svítidlo FOCUS S C068WL-02B
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C068WL-02B EAN: 4251110034508 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Moderní nástěnné světlo MAYTONI FOCUS S C068WL-02B pro dvě žárovky GU10
Kód / označení výrobce: MAYTONI Nástěnné svítidlo FOCUS S C068WL-02B
Technické vlastnosti
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Patice: 2x GU10
  • Maximální výkon: 2x 10 W
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: výška 150 mm, šířka 52 mm, délka 68 mm
  • Třída ochrany: II
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Kulatá základna, průměr 60 mm
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Jaký typ žárovek je vhodný pro toto světlo?
    Svítidlo je určeno pro dvě žárovky s paticí GU10, které nejsou součástí balení.
  • Je světlo vhodné do koupelny?
    Světlo má krytí IP20, proto je vhodné pouze do suchých vnitřních prostor.
Technické parametry
Barva : černá
Hmotnost : 260 g
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 2
Celkový příkon max. : 20 W
Průměr : 52 mm
Tvar / motiv : kulatý / válec
Výška : 150 mm
Naposledy prohlížené
BIG WHITE SLV DOWNLIGHT V 200 plochý kryt černá 1007485
Může být u Vás 19. 5.
EGLO Stropní svítidlo MACCHIONI 901242
Může být u Vás 28. 5.
E
FARO BROW nástěnná lampa, šedá
FARO BROW nástěnná lampa, šedá
Může být u Vás 11. 6.
MAYTONI Nástěnné svítidlo FOCUS S C068WL-01W
Může být u Vás 21. 5.
MAYTONI stropní svítidlo Focus C010CL-01W
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz