| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 1 409,30 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 1 380,20 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 1 351,20 Kč bez DPH / ks |
Kruhové LED svítidlo s krytem z mléčného akrylu.
Průměr: 340 mm, Výška: 80 mm, Světelný tok: 1680 lm, Teplota barvy světla: 3000 K, Příkon: 24 W, Napětí: 230V, Ra: 80
| Barva : | bílá |
| Barva světla : | teplá bílá |
| CRI : | 80 Ra |
| Materiál : | plast |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Celkový příkon max. : | 24 W |
| Průměr : | 340 mm |
| Styl : | klasický |
| Světelný tok celkový : | 1680 lm |
| Teplota barvy : | 3000 K |
| Tvar / motiv : | kulatý |
| Typ zdroje : | LED |
| Výška : | 80 mm |
| Zdroj světla součástí : | ano |
| Značka : | RED - DESIGN RENDL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: