| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 877 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 858,90 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 840,80 Kč bez DPH / ks |
Velmi tenké přisazené svítidlo na vysoce svítivé LED diody o výkonu 24W. Rámečky svítidel jsou v provedení chrom, černý chrom, matný nikl nebo bílý lak.
Výška: 25 mm, Šířka: 170 mm, Délka: 170 mm, Světelný tok: 2400 lm, Teplota barvy světla: 3000 K, Příkon: 24 W, Napětí: 230V, Ra: 80
Velmi tenké přisazené svítidlo pro vysoce svítivé LED diody o výkonu 24W. Rámečky svítidel jsou v provedení chrom, černý chrom, matný nikl nebo bílý lak.
| Barva : | matný nikl |
| Barva světla : | teplá bílá |
| CRI : | 80 Ra |
| Délka : | 170 mm |
| Materiál : | kov / plast |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Celkový příkon max. : | 24 W |
| Šířka : | 170 mm |
| Styl : | moderní |
| Světelný tok celkový : | 2400 lm |
| Teplota barvy : | 3000 K |
| Tvar / motiv : | hranatý |
| Typ zdroje : | LED |
| Výška : | 25 mm |
| Zdroj světla součástí : | ano |
| Značka : | RED - DESIGN RENDL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: