MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Points Magnetic track system Radity 4000K 12W 36d TR082-1-12W4K-M-B
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR082-1-12W4K-M-B EAN: 4099776032700 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Kolejnicové světlo MAYTONI Points Magnetic Radity 4000K 12W 36°
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Points Magnetic track system Radity 4000K 12W 36d TR082-1-12W4K-M-B
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 1400 lm
  • Barva světla: 4000 K (neutrální bílá)
  • Vyzařovací úhel: 36°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Rozměry: délka 222 mm, šířka 26 mm, výška 29 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 48 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Není stmívatelné
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Lze toto svítidlo použít jako hlavní osvětlení místnosti?
    Ne, je určeno především pro akcentní a doplňkové osvětlení konkrétních zón nebo objektů.
  • Je možné světlo stmívat?
    Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 222 mm
Hmotnost : 170 g
Kolekce : Points
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Šířka : 26 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1400 lm
Teplota barvy : 4000 K
Energetická třída : F
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 36 °
Výška : 29 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : II
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz