MAYTONI Svítidlo do kolejnice Points Flarity 3000K 12W 40d TR150-1-12W3K-M-B-DE
Může být u Vás 22. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR150-1-12W3K-M-B-DE EAN: 4099776236160 Značka: MAYTONI
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Kolejnicové světlo MAYTONI Points Flarity 3000K 12W, 40°
Kód / označení výrobce: MAYTONI Svítidlo do kolejnice Points Flarity 3000K 12W 40d TR150-1-12W3K-M-B-DE
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světelný tok a charakter světla
  • Montáž do magnetického kolejnicového systému
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 580 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 40°
  • Materiál: hliník
  • Rozměry: délka 232 mm, výška 48,5 mm, šířka 24 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napájení: DC 24 V
  • Není stmívatelné
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je světlo vhodné jako hlavní osvětlení místnosti?
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, tento model není stmívatelný.
CRI : 90 Ra
Délka : 232 mm
Hmotnost : 320 g
Kolekce : Points
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 24V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Šířka : 24 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 580 lm
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 40 °
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 50000 h
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : III
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz