MAYTONI Svítidlo do kolejnice Zero Flarity 3000K 10W 360d TR230-1-10W3K-B-DE
Může být u Vás 22. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR230-1-10W3K-B-DE EAN: 4099776226185 Značka: MAYTONI
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Designové kolejnicové světlo MAYTONI Zero Flarity 3000K 10W, černé
Kód / označení výrobce: MAYTONI Svítidlo do kolejnice Zero Flarity 3000K 10W 360d TR230-1-10W3K-B-DE
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teple bílá)
  • Světelný tok: 550 lm
  • Výkon: 10 W
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 360°
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: DC 24 V
  • Rozměry: výška 190 mm, šířka 33 mm, délka 190 mm
  • Montáž: magnetický kolejnicový systém
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Lze světlo použít jako hlavní osvětlení místnosti?
  • Je možné světlo stmívat?
    Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 190 mm
Hmotnost : 360 g
Kolekce : ZERO
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 24V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Šířka : 33 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 550 lm
Teplota barvy : 3000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 360 °
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : III
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz