MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Points 1-fázový kolejnicový systém UNITY 3000K 10W 30d TR010-1-10W3K-M-B-DE
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR010-1-10W3K-M-B-DE EAN: 4099776088141 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Kolejnicové světlo MAYTONI Points pro 1fázový systém UNITY, 3000K, 10W, 30°
Kód / označení výrobce: MAYTONI TR010-1-10W3K-M-B-DE
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Určeno pro 1fázový kolejnicový systém UNITY
  • Výkon: 10 W
  • Světelný tok: 620 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 30°
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník a plast
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: délka 382 mm, výška 46 mm, šířka 33 mm
  • Není stmívatelné
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Třída ochrany: II
FAQ
  • Je světlo vhodné pro hlavní osvětlení místnosti?
  • Lze světlo použít i v koupelně nebo venku?
    Ne, díky krytí IP20 je určeno pouze pro použití v suchých interiérech.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 382 mm
Hmotnost : 300 g
Kolekce : Points
Materiál : hliník / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Šířka : 33 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 620 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 30 °
Výška : 46 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : II
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
MAYTONI Nástěnné svítidlo Brick 3000K 20W IP 54 O436WL-L20GF3K
Může být u Vás 20. 5.
V Showroom
PAULMANN URail stínidlo Alvaro DecoSystems 144mm bílá/zlatá mat
Může být u Vás 25. 5.
F
Philips CorePro LEDbulb DIM 8-60W A60 E27 5CCT
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz