MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém ONDA TR007-1-12W4K-B
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR007-1-12W4K-B EAN: 4251110078922 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Kolejnicové světlo MAYTONI ONDA TR007-1-12W4K-B pro jednofázový systém, 12 W, 4000 K, černé
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém ONDA TR007-1-12W4K-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světelný tok a charakter světla
Technické vlastnosti
  • Příkon: 12 W
  • Světelný tok: 700 lm
  • Barva světla: 4000 K (neutrální bílá)
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Index podání barev: 80 CRI
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Stupeň krytí: IP20
  • Výška: 110 mm
  • Průměr: 85 mm
  • Napětí: AC 85–265 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Počet LED: 24
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je možné světlo stmívat? – Ne, toto svítidlo není stmívatelné.
  • Jaký typ kolejnice je potřeba? – Světlo je určeno pro jednofázový kolejnicový systém.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 360 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 85 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 700 lm
Teplota barvy : 4000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 110 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz