MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém ONDA TR007-1-18W3K-B
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR007-1-18W3K-B EAN: 4251110045900 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Kolejnicové světlo MAYTONI ONDA TR007-1-18W3K-B pro jednofázový systém
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém ONDA TR007-1-18W3K-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světelný tok a charakter světla
  • Výkon: 18 W
  • Světelný tok: 1000 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Index podání barev: CRI 80
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Výška: 111 mm
  • Průměr: 120 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Hmotnost: 0,65 kg
FAQ
  • Je možné světlo stmívat? – Ne, toto svítidlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 650 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 18 W
Průměr : 120 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1000 lm
Teplota barvy : 3000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 111 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz