MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém ONDA TR007-1-12W3K-B
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR007-1-12W3K-B EAN: 4251110038926 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Svítidlo pro kolejnicový systém MAYTONI ONDA TR007-1-12W3K-B
Technické specifikace
  • Světelný zdroj: LED COB EPISTAR
  • Barva: Černá
  • Úhel svícení: 120°
  • Hmotnost: 380g
  • Index podání barev (Ra): >80
  • Průměr: 85mm
  • Ochrana IP: IP20
  • Světelný tok: 650lm
  • Barva světla: 3000K
  • Příkon světelného zdroje: 12W
  • Celkový příkon: 12W
  • Napětí: 230V
  • Patice: LED
  • Včetně světelného zdroje: Ano
  • Počet světelných zdrojů: 1
Funkčnost a flexibilita
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 380 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 85 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 650 lm
Teplota barvy : 3000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 110 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz