MAYTONI Svítidlo do kolejnice ONDA 1-fázový kolejnicový systém UNITY 2700K 12W 120d TR007-1-12W2.7K-W-1
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR007-1-12W2.7K-W-1 EAN: 4099776162407 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Bílé svítidlo do kolejnice MAYTONI ONDA pro 1fázový systém UNITY, 2700K, 12W, 120°
Kód / označení výrobce: MAYTONI Svítidlo do kolejnice ONDA 1-fázový kolejnicový systém UNITY 2700K 12W 120d TR007-1-12W2.7K-W-1
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 12 W
  • Světelný tok: 838 lm
  • Teplota chromatičnosti: 2700 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Výška: 110 mm
  • Průměr: 85 mm
  • Životnost: 30 000 h
  • Počet LED: 60
  • Není stmívatelné
  • Třída ochrany: II
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je svítidlo vhodné pro hlavní osvětlení místnosti?
  • Lze světlo stmívat?
    Toto svítidlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 402 g
Kolekce : ONDA
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 85 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 838 lm
Teplota barvy : 2700 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 110 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz