+420 727 800 069 (Po-Pá 9:30-11:30, 12:30-16:00)

SoftLED inovativní LED žárovky od rakouského výrobce

Soft-led se dívá na LED žárovky jiným způsobem. Co použít v místech, kde bylo potřeba mít klasickou žárovku? Co dát do světla, které potřebujete stmívat? Vláknová žárovka má své místo a smysl, ale když nelze sehnat nebo chcete ušetřit? Doposud nebyl problém nahradit matnou žárovku, ale ta se nedá použít všude. Proto přicházíme na trh s produkty rakouského výrobce Soft-led, který většinu předchozích problému řeší.

Většina LED žárovek na trhu má omezený úhel svícení okolo 180 stupňů. Není tedy vhodná pro montáž do míst, kde je potřeba svítit do všech směrů. LED žárovky Soft-led jsou unikátní v tom, že svítí pod úhlem 360 stupňů.

Díky speciálnímu způsobu chlazení a použití značkových komponent je dosažena životnost 30 000 hodin. Při svícení po dobu 4 hodin denně vám LED žárovka vydrží 20 let. To je 30x déle než klasická žárovka.

Většina LED žárovek ma shodné rozměry jako klasické žárovky. To se týká i svíčkových LED žárovek, které nahrazují dokonce i 60W svíčkové žárovky. Větší rozměr je pouze u G9 LED žárovky, která je ale při svém výkonu i tak menší než ostatní LED G9 žárovky.

Ve srovnání s úspornými žárovkami nemusíte čekat, až se LED žárovka rozsvítí, ale svítí okamžitě naplno. LED žárovkám také nevadí časté spínání.

LED žárovky jsou bezpečné. Neobsahují narozdíl od úsporných zářivek škodlivé látky jako rtuť a v případě rozbití nehrozí žádné nebezpečí.

Ne každá teplá bílá je opravdu žárovková barva. Vždy záleží na kvalitě LED chipů, které jsou použity. Softled do svých LED žárovek montuje pouze kvalitní značkové LED od TDLED a SHARP. Díky tomu je barva světla téměř k nerozeznání od žárovkové. Index podání barev je min. 80.

Na všechny LED od Softled se vztahuje záruka 3 roky. Reklamované žárovky se vyměňují za nové.

LED žárovky nevyzařují žádné teplo do prostoru svícení. Zahřívá se pouze chladič, který je umístěn u patice. Teplota chladiče je max. 50 stupňů Celsia. Jsou tedy vhodné i k osvětlování teplocitlivých materiálů, ale nejsou vhodné pro vyhřívání.

Díky nové technologii chip on glass nyní vypadají LED žárovky obdobně jako klasické vláknové žárovky. SoftLED navíc přichází na trh s LED s barvou světla 2200 K. LED žárovky tak vytváří unikátní atmosféru s minimální spotřebou elektrické energie. 

Kompletní nabídku naleznete zde.

+420 727 800 069

Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00

© 2010–2023 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz