| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 29,60 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 28,99 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 28,38 EUR bez DPH / ks |
Tento extra nízký hliníkový profil je určený pro povrchovou montáž LED pásků v interiéru i exteriéru. Díky malé vzdálenosti mezi LED páskem a krytem (7,6 mm) je ideální pro nepřímé osvětlení, kde je požadován kompaktní a nenápadný vzhled. Profil umožňuje široké možnosti použití, například pro podsvícení nábytku, stropních podhledů nebo dekorativních linií na stěnách.
Kód / označení výrobce: SLC profil Pro B1 2m přisazený extra nízký hliník
Profil má jednoduchý, moderní tvar s velmi nízkou výškou 11,6 mm a šířkou 26,7 mm. Je vyroben z eloxovaného hliníku v přírodní barvě, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči UV záření. Vnitřní prostor profilu je uzpůsoben pro LED pásky do šířky 20 mm, kryt je možné volit z několika variant s hladkým povrchem.
Profil je vhodný pro instalace, kde je potřeba zachovat minimální výšku a zároveň zajistit kvalitní chlazení LED pásku. Uplatní se při vytváření nepřímého osvětlení v obytných i komerčních prostorech, například pod kuchyňskými linkami, v podhledech, vitrínách nebo jako designový prvek na stěnách. Díky odolnosti vůči UV záření a možnosti použití v exteriéru je vhodný i pro venkovní aplikace, například na terasách nebo pod přístřešky.
| Barva : | hliník |
| Délka : | 2000 mm |
| Hmotnost : | 444 g |
| Kolekce : | Pro B1 |
| Materiál : | hliník |
| Šířka : | 27 mm |
| Tvar / motiv : | přisazený profil |
| Určení : | profil pro LED pásky |
| Výška : | 12 mm |
| Značka : | SLC |
| Prodloužená záruka : | 5 let |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: