| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 30,22 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 29,60 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 28,97 EUR bez DPH / ks |
Velmi tenké svítidlo na vysoce svítivé LED diody. Lakovaný rámeček z tlakově litého hliníku v bílé barvě. Dodáváno včetně driveru.
Výška: 225 mm, Šířka: 225 mm, Světelný tok: 1200 lm, Teplota barvy světla: 3000 K, Příkon: 18 W, Napětí: 230V, Výška montážní otvor: 210 mm, Šířka montážní otvor: 210 mm, Tvar montážního otvoru: obdélník, Zápustná hloubka: 100 mm, Ra: 80
| Barva : | bílá |
| Barva světla : | teplá bílá |
| CRI : | 80 Ra |
| Délka : | 225 mm |
| Montážní hloubka : | 100 mm |
| Montážní otvor : | 210x210 mm |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Počet světelných zdrojů : | 1 |
| Celkový příkon max. : | 18 W |
| Šířka : | 225 mm |
| Světelný tok celkový : | 1200 lm |
| Teplota barvy : | 3000 K |
| Tvar / motiv : | hranatý |
| Typ zdroje : | LED |
| Výška : | 20 mm |
| Zdroj světla součástí : | ano |
| Značka : | RED - DESIGN RENDL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: