| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 88,10 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 86,28 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 84,47 EUR bez DPH / ks |
K tomuto produktu získáte malý dárek zdarma.
Nástěnné svítidlo s textilním stínidlem.
Průměr: 150 mm, Výška: 250 mm, Příkon: 28 W, Napětí: 230V
| Barva : | stříbrná / zelená |
| Materiál : | kov / textil |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Patice : | E27 |
| Počet světelných zdrojů : | 1 |
| Celkový příkon max. : | 28 W |
| Průměr : | 150 mm |
| Styl : | hotel, restaurace |
| Tvar / motiv : | válec |
| Výška : | 250 mm |
| Zdroj světla součástí : | ne |
| Tvar zdroje : | klasický |
| Značka : | RED - DESIGN RENDL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: