| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 49,26 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 48,25 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 47,23 EUR bez DPH / ks |
K tomuto produktu získáte malý dárek zdarma.
Nástěnné sádrové svítidlo. Svítidlo je možné přemalovávat běžnými interiérovými barvami.
Výška: 137 mm, Šířka: 296 mm, Hloubka: 100 mm, Příkon: 40 W, Napětí: 230V
Nástěnné sádrové svítidlo se svícením UP/DOWN. Svítidlo je možné přemalovat interiérovými barvami.
| Barva : | bílá |
| Délka : | 100 mm |
| Materiál : | sádra |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Patice : | G9 |
| Počet světelných zdrojů : | 2 |
| Celkový příkon max. : | 80 W |
| Šířka : | 296 mm |
| Styl : | design |
| Tvar / motiv : | hranatý |
| Výška : | 137 mm |
| Zdroj světla součástí : | ne |
| Tvar zdroje : | kapsle |
| Značka : | RED - DESIGN RENDL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: