| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 3 270,70 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 3 203,30 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 3 135,90 Kč bez DPH / ks |
Nástěnné / stropní svítidlo s náklopnými reflektory. Svítidlo je dodávané včetně LED modulů. Rozměry základny V/Š/D 8,2/4/26cm.
Výška: 119 mm, Šířka: 190 mm, Délka: 285 mm, Průměr: 119 mm, Světelný tok: 1200 lm, Teplota barvy světla: 3000 K, Příkon: 12 W, Napětí: 230V, Ra: 80
Nástěnné nebo stropní svítidlo s náklopnými reflektory. Svítidlo je dodávané včetně LED modulů.
| Barva : | černá |
| Barva světla : | teplá bílá |
| CRI : | 80 Ra |
| Délka : | 285 mm |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Počet světelných zdrojů : | 2 |
| Celkový příkon max. : | 24 W |
| Průměr : | 119 mm |
| Šířka : | 190 mm |
| Styl : | design / moderní |
| Světelný tok celkový : | 1200 lm |
| Teplota barvy : | 3000 K |
| Tvar / motiv : | hranatý / kulatý / vícečetný |
| Typ zdroje : | LED |
| Úhel vyzařování : | 24 ° |
| Výška : | 119 mm |
| Zdroj světla součástí : | ano |
| Značka : | RED - DESIGN RENDL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: