| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 2 308,80 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 2 261,20 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 2 213,60 Kč bez DPH / ks |
Moderní nástěnné svítidlo RENDL JACK LED (R10466) představuje ideální spojení čistého minimalistického designu, funkčnosti a naprosté flexibility. Jeho geometricky čistý tvar z bílého sádrového materiálu umožňuje dokonalé začlenění do každého moderního i klasického interiéru. Výjimečnou předností je možnost přetření běžnými interiérovými barvami, takže svítidlo snadno sladíte s jakoukoli barevností stěn.
Tento typ svítidla doporučuji zejména do chodeb, obývacích pokojů či na schodiště, kde vynikne kombinace přímého i nepřímého osvětlení. Ideální je i pro komerční prostory, kde potřebujete designově čisté řešení s možností individuálního barevného přizpůsobení.
| Barva : | bílá |
| Barva světla : | teplá bílá |
| CRI : | 80 Ra |
| Délka : | 59 mm |
| Materiál : | sádra |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Celkový příkon max. : | 2 W |
| Šířka : | 125 mm |
| Styl : | design |
| Světelný tok celkový : | 236 lm |
| Teplota barvy : | 3000 K |
| Tvar / motiv : | hranatý |
| Typ zdroje : | LED |
| Výška : | 125 mm |
| Zdroj světla součástí : | ano |
| Značka : | RED - DESIGN RENDL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: