| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 81,26 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 79,59 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 77,92 EUR bez DPH / ks |
K tomuto produktu získáte malý dárek zdarma.
Stropní svítidlo se stínidlem ze satinovaného skla. Spodní krycí sklo je zajištěno chromovou kruhovou deskou.
Průměr: 370 mm, Výška: 60 mm, Příkon: 40 W, Napětí: 230V
| Barva : | chrom |
| Materiál : | kov / sklo |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Patice : | 2GX13 |
| Počet světelných zdrojů : | 1 |
| Celkový příkon max. : | 40 W |
| Průměr : | 370 mm |
| Styl : | moderní |
| Tvar / motiv : | kulatý |
| Výška : | 60 mm |
| Zdroj světla součástí : | ne |
| Značka : | RED - DESIGN RENDL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: