| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 23,77 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 23,28 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 22,79 EUR bez DPH / ks |
Příkon: 15 W, Světelný tok: 1400 lm, Technologie: integrovaný LED zdroj, Životnost: 35.000 h, Index podání barev: CRI = 80, Teplota barvy světla: 4000 K, Energetická třída: E, Hmotnost: 180 g, Krytí: IP65, Materiál: Polykarbonát, Barva: Opálová / Bílá, Výška: 182 mm, Šířka: 182 mm, Délka: 66 mm, Průměr: 182 mm
| Barva : | bílá |
| Barva světla : | studená bílá |
| CRI : | 80 Ra |
| Hmotnost : | 180 g |
| Kolekce : | Projectline |
| Materiál : | plast |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Počet světelných zdrojů : | 1 |
| Celkový příkon max. : | 15 W |
| Průměr : | 182 mm |
| Šířka : | 66 mm |
| Stupeň krytí : | IP65 |
| Styl : | moderní |
| Světelný tok celkový : | 1400 lm |
| Teplota barvy : | 4000 K |
| Energetická třída : | E |
| Tvar / motiv : | kulatý |
| Zdroj světla součástí : | ano |
| Průměrná životnost : | 35000 h |
| Značka : | Philips |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: