| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 213,97 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 209,56 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 205,14 EUR bez DPH / ks |
Příkon: 63 W, Světelný tok: 4500 lm, Technologie: integrovaný LED zdroj, Životnost: 15000 h, Napětí: 220 V - 240 V, Index podání barev: CRI = 80, Teplota barvy světla: 2700 K/ 4000 K/ 5500 K, Krytí: IP20, Materiál: Kov / Plast, Barva: Bílá / Čirá, Výška: 420 mm, Šířka: 510 mm, Délka: 510 mm
Nadčasové stropní svítidlo s ventilátorem Bliss z kolekce funkčního osvětlení značky Philips je určeno pro montáž do interiéru s krytím IP20, které není vhodné do koupelen a místností s výskytem vyšší vlhkosti vzduchu. Toto svítidlo je vybaveno funkcí SceneSwitch, která nabízí tři varianty svícení od teplé žluté barvy světla (2700 K) přes neutrální bílou (4000 K) až po studenou bílou (5500 K). Svítidlo i ventilátor je možné ovládat buď nástěnným vypínačem, nebo dálkovým ovládáním, které je součástí balení. Ventilátor je možné pohodlně zasunout a využívat pouze svítidlo. Pomocí dálkového ovladače je možné světlo i ventilátor zapnout či vypnout, vybírat ze tří rychlostí ventilátoru, přepínat nastavení světla SceneSwitch, zvolit funkci tzv. "baterky" nebo nastavit některý z pěti časovačů. Svítidlo přošlo přísnými bezpečnostními testy. Díky zasouvacím lopatkám ventilátoru z průhledného plastu se rozlučte s rotujícími stíny na stropě. Toto svítidlo má velmi tichý pohon, který umožňuje dobrou cirkulaci vzduchu v místnosti bez hluku. Kulatá základna a rám svítidla jsou zhotoveny z kvalitního kovu s bílou povrchovou úpravou. Difuzor je vyroben z plastu a je v něm integrovaný výkonný LED zdroj o příkonu 1 x 35 W se svítivostí až 4500 lm a životností dosahující až 15 000 hodin. Příkon ventilátoru činí 1 x 28 W. Svítidlo je napájeno ze sítě na 220-240 V. Index podání barev CRI je vyšší a roven hodnotě 80. Celkové rozměry svítidla činí 42 x 51 x 51 cm. Průměr po vytažení lopatek dosahuje 106 cm. Na svítidlo se vztahuje záruka 2 roky (na LED čip 5 let). Dálkové ovládání je dodáváno bez baterií.
Starý kód: 8719514408494
Upozornění výrobce!
Strop musí být pevný (dřevěný nebo betonový) a musí mít nosnost nejméně 60 kg.
Kvůli bezpečnosti a ochraně zdraví - čepele instalujte nejméně 2,3m od podlahy a okraje čepelí ventilátoru musí být nejméně 0,5 m od zdi (při roztažení). Výrobcem doporučená instalace do místnosti o velikosti cca 25m2.
| Barva : | bílá |
| Barva světla : | studená bílá / studená denní bílá / teplá bílá |
| CRI : | 80 Ra |
| Funkce : | CCT / dálkové ovládání / ventilátor |
| Kolekce : | Bliss |
| Materiál : | kov / plast |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Počet světelných zdrojů : | 1 |
| Celkový příkon max. : | 63 W |
| Průměr : | 510 mm |
| Stmívatelné : | ano |
| Stupeň krytí : | IP20 |
| Styl : | moderní |
| Světelný tok celkový : | 4500 lm |
| Teplota barvy : | 2700 K / 4000 K / 5500 K |
| Tvar / motiv : | kulatý |
| Výška : | 420 mm |
| Zdroj světla součástí : | ano |
| Průměrná životnost : | 15000 h |
| Značka : | Philips |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: