| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 373,70 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 365,90 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 20 ks sleva 10% | Cena po slevě 354 Kč bez DPH / ks |
Provedení : sada adaptéru , Jmenovitý proud (A) : 5 , Váha (kg) : 0,34 , Typ balení : 24 , Rozměr balení : 400x330x240 mm , Výstupní napětí : , Počet LED : , Výstupní výkon (W) : 60 , Stupeň ochrany krytí (IP) : IP20 , Délka (mm) : , Šířka (mm) : 113 , Pouzdro : plast , Výška (mm) : 50 , Jmenovité napětí (V) : 12 , Typ stmívání : bez , Vhodné pro použití venku : Ne , Jmenovitá frekvence (Hz) : , Min. odběrové množství : 1 ks
| Barva : | černá |
| Délka : | 113 mm |
| Materiál : | plast |
| Napětí / napájení : | 220-240V (12V DC) |
| Patice : | DC konektor M |
| Celkový příkon max. : | 60 W |
| Proud : | 5000 mA |
| Šířka : | 50 mm |
| Stupeň krytí : | IP20 |
| Tvar / motiv : | hranatý |
| Určení : | napájení konstantní napětí |
| Výška : | 30 mm |
| Zdroj světla součástí : | ne |
| Značka : | SCHMACHTL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: