| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 79,81 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 78,13 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 20 ks sleva 10% | Cena po slevě 75,61 EUR bez DPH / ks |
K tomuto produktu získáte malý dárek zdarma.
Výkon svítidla na metr (W) : 19,2 , Napětí svítidla (V) : 12 , Úhel záření (°) : 120 , Počet LED na 1 metr : 240 , Barva : červená , Délka (mm) : 1000 , Šířka (mm) : 15 , Výška (mm) : 2 , Délka jednotlivých úseků (mm) : 2,5 , Vlnová délka barvy (nm) : 620-630 n , Stupeň ochrany krytí (IP) : IP44 , Směr vyzařování : kolmo , Typ čipu : SMD 3528 , Barva základny : bílá , Poloměr ohybu (mm) : 1 mm , Se samolepící fólií 3M : Ano , Světelný tok (lm/m) : 1200 , Druh napětí : DC , Provedení : pásek , Min. odběrové množství : 5 m
| Barva : | bílá |
| Barva světla : | červená |
| Délka : | 1000 mm |
| Materiál : | plast |
| Napětí / napájení : | 12V DC |
| Počet LED na 1 metr : | 240 |
| Celkový příkon max. : | 19.2 W |
| Šířka : | 15 mm |
| Stmívatelné : | ano |
| Stupeň krytí : | IP54 |
| Energetická třída : | G |
| Tvar / motiv : | LED pásek |
| Typ zdroje : | LED |
| Úhel vyzařování : | 120 ° |
| Určení : | dekorační osvětlení |
| Výška : | 2 mm |
| Průměrná životnost : | 30000 h |
| Značka : | SCHMACHTL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: