| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 46,55 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 45,58 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 44,63 EUR bez DPH / ks |
Výkon svítidla na metr (W) : 12, Napětí svítidla (V) : 12 , Úhel záření (°) : 120 , Počet LED na 1 metr : 120 , Barva : bílá , Délka (mm) : 1000 , Šířka (mm) : 10, Výška (mm) : 2 , Délka jednotl. úseků (mm) : 25 , Vlnová délka barvy (nm) : , Stupeň ochrany krytí (IP) : IP20 , Směr vyzařování : kolmo , Teplota chromatičnosti : 6500K , Typ čipu : SMD 2835, Barva základny : bílá , Poloměr ohybu (mm) : 1 , Se samolepící fólií 3M : Ano , Světelný tok (lm/m) : 1200 , Druh napětí : DC , Provedení : pásek , Teplota bílé barvy : Studená, Barva : Studeně bílá , Umístění : Interiér , Svítivost : Extra vysoká , Min. odběrové množství : 1 m
| Barva : | bílá |
| Barva světla : | studená denní bílá |
| Délka : | 1000 mm |
| Náhrada za : | 100 W |
| Materiál : | plast |
| Napětí / napájení : | 12V DC |
| Počet LED na 1 metr : | 120 |
| Celkový příkon max. : | 12 W |
| Šířka : | 10 mm |
| Stmívatelné : | ano |
| Stupeň krytí : | IP20 |
| Světelný tok celkový : | 1200 lm |
| Teplota barvy : | 6500 K |
| Energetická třída : | G |
| Tvar / motiv : | LED pásek |
| Typ zdroje : | LED |
| Úhel vyzařování : | 120 ° |
| Určení : | hlavní osvětlení |
| Výška : | 2 mm |
| Průměrná životnost : | 20000 h |
| Značka : | SCHMACHTL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: