| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 81,49 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 79,81 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 78,13 EUR bez DPH / ks |
K tomuto produktu získáte malý dárek zdarma.
Příkon: 19,2W/m, Napětí: 24 V, Typ napětí: DC, Životnost: 25000 h, Rozměry: 15x1000 mm, Světelný tok: 1920 lm, Krytí: IP20, Barva světla: 3000 K, Index barevného podání CRI: 80, Stmívatelné: Ano, Počet sepnutí: >50000, Startovací doba: <0,3
LED dvouřadý pásek 24V krytí IP20 pro vnitřní použití. Minimální odběr 1m, šířka 15 mm, opatřeno samolepící páskou. Cena za 1m.
| Barva : | bílá |
| Barva světla : | teplá bílá |
| CRI : | 80 Ra |
| Délka : | 1000 mm |
| Náhrada za : | 150 W |
| Materiál : | plast |
| Napětí / napájení : | 24V DC |
| Počet LED na 1 metr : | 240 |
| Celkový příkon max. : | 19.2 W |
| Počet sepnutí : | 50000 |
| Šířka : | 15 mm |
| Stmívatelné : | ano |
| Stupeň krytí : | IP20 |
| Světelný tok celkový : | 1920 lm |
| Teplota barvy : | 3000 K |
| Energetická třída : | G |
| Tvar / motiv : | LED pásek |
| Typ zdroje : | LED |
| Určení : | dekorační osvětlení |
| Průměrná životnost : | 25000 h |
| Značka : | SCHMACHTL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: