MAYTONI Závěsné svítidlo Curve 31W MOD242PL-L33BSK
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD242PL-L33BSK EAN: 4099776065029 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Závěsné světlo MAYTONI Curve 31W v mosazném provedení
Kód / označení výrobce: MAYTONI Závěsné svítidlo Curve 31W MOD242PL-L33BSK
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Výkon: 31 W
  • Světelný tok: 1967 lm
  • Teplota chromatičnosti: 2600–3500 K
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Index podání barev: 80 CRI
  • Materiál: hliník, silikon
  • Barva: mosazná
  • Průměr: 600 mm
  • Výška: 457–3257 mm (nastavitelná)
FAQ
  • Lze nastavit výšku zavěšení světla? Ano, délka zavěšení je plně nastavitelná v rozmezí 457–3257 mm.
  • Je možné světlo stmívat? Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : mosaz
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 2500 g
Kolekce : Curve
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 33 W
Průměr : 600 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / moderní
Světelný tok celkový : 2100 lm
Teplota barvy : 2600 K / 3500 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 3257 mm