MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Points Magnetic track system Exility 3000K 12W 36d TR031-2-12W3K-W
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR031-2-12W3K-W EAN: 4099776044147 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílé svítidlo pro magnetický kolejnicový systém Points Exility 3000K 12W 36°
Kód / označení výrobce: MAYTONI TR031-2-12W3K-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Rozměry: délka 220 mm, výška 44 mm, šířka 22 mm
  • Světelný tok: 900 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 36°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Výkon: 12 W
  • Napětí: AC 48 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Životnost: 50 000 h
  • Kompatibilita: magnetický kolejnicový systém Exility 23 mm
  • Není stmívatelné
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Lze toto svítidlo použít i do jiných kolejnicových systémů než Exility?
    Ne, je určeno pouze pro magnetický kolejnicový systém Exility o šířce 23 mm.
  • Je možné světlo stmívat?
    Ne, toto svítidlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 220 mm
Hmotnost : 160 g
Kolekce : Points
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Šířka : 22 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 36 °
Výška : 44 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : III
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz