MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Points 1-fázový kolejnicový systém UNITY 3000K 22W 30d TR010-1-22W3K-M-W-DE
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR010-1-22W3K-M-W-DE EAN: 4099776088196 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílé svítidlo pro 1fázový kolejnicový systém MAYTONI UNITY 3000K 22W, 30°
Kód / označení výrobce: TR010-1-22W3K-M-W-DE
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
Technické vlastnosti
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník a plast
  • Pro kolejnicový systém: 1fázový UNITY
  • Výkon: 22 W
  • Světelný tok: 1130 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 30°
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: délka 510 mm, výška 46 mm, šířka 33 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Není stmívatelné
  • Životnost: 50 000 h
  • Hmotnost: 0,5 kg
FAQ
  • Je možné svítidlo použít v jiném kolejnicovém systému než UNITY?
    Ne, svítidlo je určeno pouze pro 1fázový kolejnicový systém UNITY.
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, toto svítidlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 510 mm
Hmotnost : 500 g
Kolekce : Points
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 22 W
Šířka : 33 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1130 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 30 °
Výška : 46 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz