MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Plato Magnetic track system Exility 15W 120d TR131-4-15W-DS-B
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR131-4-15W-DS-B EAN: 4099776079521 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stmívatelné svítidlo pro magnetický kolejnicový systém Plato Magnetic Exility 15W, černé
Kód / označení výrobce: TR131-4-15W-DS-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 15 W
  • Rozsah teploty chromatičnosti: 2700–6000 K
  • Stmívatelné (Bluetooth Mesh)
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Barva: černá
  • Rozměry: výška 167 mm, šířka 185 mm, délka 193 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napájení: AC 48 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 5 let
Barva : černá
Barva světla : studená bílá / studená denní bílá / teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 193 mm
Funkce : CCT / Smart / Tuya
Hmotnost : 710 g
Kolekce : Plato
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 185 mm
Šířka : 185 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 707 lm
Teplota barvy : 3000 K / 4000 K / 6000 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 167 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : III
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz