MAYTONI Svítidlo do kolejnice Plato Flarity 3000K 10W 120d TR153-1-10W3K-B-DE
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR153-1-10W3K-B-DE EAN: 4099776236221 Značka: MAYTONI
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Kolejnicové světlo MAYTONI Plato Flarity 3000K, 10W, 120°
Kód / označení výrobce: TR153-1-10W3K-B-DE
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 10 W
  • Světelný tok: 500 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Barva: černá
  • Výška: 54 mm
  • Průměr: 168 mm
  • Napájení: DC 24 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je světlo vhodné pro hlavní osvětlení místnosti?
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, toto světlo není stmívatelné.
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 390 g
Kolekce : Plato
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 24V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 168 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 500 lm
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 50000 h
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : III
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz