MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Focus S TR020-1-U-GU10-WMG
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR020-1-U-GU10-WMG EAN: 4099776023876 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Svítidlo MAYTONI pro Kolejnicový Systém Focus S TR020-1-U-GU10-WMG
Elegantní a Funkční Osvětlení
Technické Specifikace
  • Barva: Zlatá
  • Výška základny: 125 mm
  • Hmotnost: 130 g
  • Průměr: 52 mm
  • Délka: 92 mm
  • Ochrana IP: IP20
  • Příkon sv. zdroje: 10W
  • Celkový příkon: 10W
  • Napětí: 230V
  • Patice: GU10
  • Vč. světelného zdroje: Ne
  • Počet světelných zdrojů: 1
Výhody Kolejnicového Systému UNITY
Design a Použití
Technické parametry
Barva : zlatá
Délka : 92 mm
Hmotnost : 130 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 52 mm
Stupeň krytí : IP20
Výška : 125 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz