MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Focus S TR020-1-U-GU10-BGF
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR020-1-U-GU10-BGF EAN: 4099776023777 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Kolejnicové bodové světlo MAYTONI Focus S TR020-1-U-GU10-BGF pro jednofázový systém
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Focus S TR020-1-U-GU10-BGF
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Určeno pro jednofázový kolejnicový systém
  • Patice: GU10 (žárovka není součástí balení)
  • Maximální výkon: 10 W
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Stupeň krytí: IP20
  • Výška: 125 mm
  • Délka: 92 mm
  • Průměr: 52 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Třída ochrany: II
FAQ
  • Lze světlo použít s LED žárovkami? – Ano, světlo je kompatibilní se všemi žárovkami s paticí GU10 do 10 W.
  • Je možné světlo stmívat? – Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Délka : 92 mm
Hmotnost : 130 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 52 mm
Stupeň krytí : IP20
Výška : 125 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz