MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Focus S TR020-1-U-GU10-BG
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR020-1-U-GU10-BG EAN: 4099776023760 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Svítidlo MAYTONI Focus S TR020-1-U-GU10-BG
Elegantní řešení pro moderní interiéry
Klíčové vlastnosti
  • Barva: Černá / zlatá
  • Výška základny: 125 mm
  • Hmotnost: 150 g
  • Průměr: 52 mm
  • Délka: 92 mm
  • Ochrana IP: IP20
  • Příkon sv. zdroje: 10 W
  • Celkový příkon: 10 W
  • Napětí: 230 V
  • Patice: GU10
  • Materiál: Hliník
  • Kolekce: Focus S
  • Počet světelných zdrojů: 1
  • Včetně světelného zdroje: Ne
Design a materiál
Flexibilita a účelnost
Technické parametry
Barva : černá / zlatá
Délka : 92 mm
Hmotnost : 150 g
Kolekce : FOCUS S
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 52 mm
Stupeň krytí : IP20
Výška : 125 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : PAR16
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz