MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Basis Rot 1-fázový kolejnicový systém UNITY 3000K 12W 110d TR104-1-12W3K-B-DE
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR104-1-12W3K-B-DE EAN: 4099776088226 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Lineární svítidlo pro 1fázový kolejnicový systém MAYTONI Basis Rot UNITY 3000K 12W, černé
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Basis Rot 1-fázový kolejnicový systém UNITY 3000K 12W 110d TR104-1-12W3K-B-DE
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 12 W
  • Světelný tok: 780 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 110°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník a plast
  • Rozměry: délka 382 mm, výška 46 mm, šířka 33 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Není stmívatelné
  • Určeno pro 1fázový kolejnicový systém UNITY
FAQ
  • Je svítidlo vhodné pro osvětlení celé místnosti?
  • Lze svítidlo použít i v koupelně nebo venku?
    Stupeň krytí IP20 je určen pouze pro suché vnitřní prostory.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 382 mm
Hmotnost : 300 g
Kolekce : Basis Rot
Materiál : hliník / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Šířka : 33 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 780 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 110 °
Výška : 46 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : II
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz