MAYTONI stropní svítidlo Focus C010CL-01W
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C010CL-01W EAN: 4260361988539 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní svítidlo MAYTONI Focus C010CL-01W v bílé barvě
Kód / označení výrobce: MAYTONI stropní svítidlo Focus C010CL-01W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Patice: GU10 (1x max. 10 W, zdroj není součástí)
  • Přisazená montáž
  • Krytí: IP20 (vhodné pouze do interiéru)
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Výška: 130 mm
  • Průměr: 60 mm
  • Stupeň ochrany: třída II
  • Hmotnost: 0,24 kg
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Lze do svítidla použít LED žárovku? – Ano, svítidlo je kompatibilní se všemi světelnými zdroji s paticí GU10 do výkonu 10 W.
  • Je svítidlo vhodné do koupelny? – Ne, díky krytí IP20 je určeno pouze do suchých interiérů.
Technické parametry
Barva : bílá
Hmotnost : 250 g
Kolekce : Focus
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 50 W
Průměr : 60 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : klasický / moderní
Tvar / motiv : válec
Výška : 130 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : PAR16
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : II
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz