| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 20 540,80 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 20 117,20 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 19 693,70 Kč bez DPH / ks |
Tento elegantní lustr ze série Basfor vyniká bohatým zdobením broušenými křišťály a je určený pro reprezentativní interiéry, kde má být světlo nejen funkční, ale i dekorativní dominantou. Díky 16 paticím E14 poskytuje dostatek světla pro větší prostory a zároveň vytváří působivé odlesky a hru světla. Hlavní výhodou je luxusní vzhled a kvalitní zpracování s dlouhou životností.
Kód / označení výrobce: MAYTONI lustr Basfor DIA100-CL-16-G
Lustr má výrazný kulatý tvar s bohatě zdobeným tělem z broušených křišťálů, které jsou zasazeny do kovového rámu ve zlaté barvě. Křišťály v diamantovém brusu vytvářejí unikátní světelné efekty. Konstrukce působí honosně a je vhodná do klasických i moderních interiérů, kde podtrhne slavnostní atmosféru.
Lustr je ideální volbou pro hlavní osvětlení větších obývacích pokojů, vstupních hal, reprezentačních prostor nebo stylových jídelen. Díky 16 paticím E14 umožňuje použití různých typů žárovek podle požadované intenzity a barvy světla. Není stmívatelný, proto je vhodné volit žárovky s požadovanou svítivostí. Vynikne zejména v místnostech s vyššími stropy, kde jeho křišťálové prvky vyniknou v plné kráse.
| Barva : | zlatá |
| Hmotnost : | 8200 g |
| Kolekce : | Basfor |
| Materiál : | kov / křišťál |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Patice : | E14 |
| Počet světelných zdrojů : | 16 |
| Celkový příkon max. : | 960 W |
| Průměr : | 605 mm |
| Stupeň krytí : | IP20 |
| Styl : | design / hotel, restaurace / křišťál |
| Tvar / motiv : | kulatý |
| Výška : | 350 mm |
| Zdroj světla součástí : | ne |
| Tvar zdroje : | kapka |
| Značka : | MAYTONI |
| Prodloužená záruka : | 5 let |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: