| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 1 208,10 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 1 183,20 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 1 158,30 Kč bez DPH / ks |
Výkonný pracovní LED reflektor s dvojicí samostatně ovladatelných hlavic je určený pro osvětlení pracovních prostor, dílen, garáží nebo při rekonstrukcích. Nabízí silné, studené denní světlo s vysokou intenzitou a širokým vyzařovacím úhlem. Díky robustní konstrukci a vysokému krytí IP65 je vhodný i do náročnějších podmínek s možností použití v interiéru i exteriéru.
Kód / označení výrobce: LEDVANCE LED pracovní reflektor Worklight Value Flex 2×30 W 6500 K IP65
Reflektor má stabilní stojanovou konstrukci z hliníku v černo-šedém provedení s ochrannými prvky a madlem pro snadné přenášení. Obě světelné hlavice lze natáčet vertikálně i horizontálně (270°/180°) a každou lze zapnout samostatně. Krycí sklo chrání LED moduly před prachem a vodou.
Reflektor je ideální pro osvětlení pracovních ploch při stavebních nebo údržbářských pracích, v garážích, dílnách či sklepech. Díky vysokému světelnému toku a možnosti individuálního nastavení směru světla zajistí optimální podmínky pro práci i v horších světelných podmínkách. Délka přívodního kabelu 1,5 m umožňuje flexibilní umístění. Vysoké krytí IP65 zaručuje spolehlivost i v prašném nebo vlhkém prostředí.
| Barva : | černá / šedá |
| Barva světla : | studená denní bílá |
| CRI : | 80 Ra |
| Délka : | 427 mm |
| Funkce : | vypínač na těle |
| Hmotnost : | 2150 g |
| Kolekce : | WORKLIGHT |
| Materiál : | hliník / sklo |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Počet světelných zdrojů : | 2 |
| Celkový příkon max. : | 60 W |
| Počet sepnutí : | 15000 |
| Šířka : | 194 mm |
| Stupeň krytí : | IP65 |
| Styl : | moderní |
| Světelný tok celkový : | 6450 lm |
| Teplota barvy : | 6500 K |
| Tvar / motiv : | hranatý |
| Typ zdroje : | LED |
| Úhel vyzařování : | 110 ° |
| Výška : | 304 mm |
| Zdroj světla součástí : | ano |
| Značka : | LEDVANCE |
| Třída ochrany : | I |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: