| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 10,02 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 9,81 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 20 ks sleva 10% | Cena po slevě 9,49 EUR bez DPH / ks |
Výška: 35 mm, Hmotnost: 12g, Průměr: 72mm, UGR: <19, Materiál: plast, Barva: stříbrná
| Barva : | stříbrná |
| Funkce : | UGR |
| Hmotnost : | 12 g |
| Materiál : | plast |
| Průměr : | 72 mm |
| Tvar / motiv : | kulatý |
| Výška : | 35 mm |
| Značka : | LED2 |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: